»»  Potřebujete upravit zahradu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Spadl Vám plot a musíte jej rychle opravit?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník se nevrátil k rozdělané práci?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Potřebujete právě teď vymalovat?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník odvedl nekvalitní práci a možnost reklamace je v nedohlednu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Chcete zrekonstruovat bytové jádro?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      
Stavební pohotovost

Instalatérské práce v Praze a okolí

Instalatér u nás není jen ten, kdo vám namontuje novou sprchu a opraví kapající kohoutek. Instalatérské služby Stavební pohotovosti v Praze a okolí zahrnují veškeré práce z oboru voda – topení – plyn. Od čištění ucpaných trubek, přes rozvody koupelen, až po montáže a servis kotlů. Připočtěte si ještě kvalifikovanou práci revizního technika a najednou máte k dispozici kompletní instalatérské služby pro váš byt či dům!

Starosti před dovolenou

Michal s Jitkou se chystali ze svého pražského bytu vyrazit na dovolenou. Kufry měli sbalené, cestovní horečka vrcholila. Michal si ještě před odjezdem odskočil na záchod.

„“Jen co jsem otevřel dveře, do očí mě praštila rychle se zvětšující velká mokrá skvrna na zdi. Zíral jsem na to celý zaražený, než mi to došlo: prasklá stoupačka! V šoku jsem nevěděl, co dělat. Naštěstí Jitka znala číslo na Stavební pohotovost a nakonec se rychle podařilo zabránit nejhoršímu. I tak jsme už ale v ten den odjet nestihli.

Máte trable s vodou, topením a plynem? Zavolejte Stavební pohotovost a buďte bez starostí!

Rychlé instalatérské práce v Praze a okolí

Nabízíme profesionální instalatérské práce v Praze a okolí. Kromě klasických instalatérských prací včetně rozvodů a vybavení kotelen máme k dispozici také servisního a revizního technika. Zakládáme si na tom, že veškerou práci odvedeme na 100 %, v řádném termínu a bez zbytečných řečí.

Jaké instalatérské práce nabízíme?

Kompletní servis včetně revizního technika

Ať už potřebujete jen vyměnit baterii nebo zapojit nový sporák včetně revize, nenechávejte to na amatérech. Zavolejte Stavební pohotovost a spolehněte se na naše zkušené instalatéry!

Pokud potřebujete kvalitní a rychlé instalatérské služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!Formular


Pro rychlejší spojení s Vámi uveďte telefonní číslo.
Prosím uveďte místo stavby (rekonstrukce).
© 2008 - 2010 STAVEBNÍ PRÁCE EXPRES – MY JSME PŘIPRAVENI!
Doporučujeme: Domy, byty | Stavebniny | Stavební firma, developerské projekty | Stavebniny | Stavba domu od A do Z | E-parkety - dřevěné polahy
E-stavebniny - online stavebniny | bazény, zastřešení | Stěhování Praha
Doporučení: Veterinární pohotovost Plzeň RPVET zaměřená především na problematiku medicíny zvířat v zájmových chovech (malá zvířata).