»»  Potřebujete upravit zahradu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Spadl Vám plot a musíte jej rychle opravit?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník se nevrátil k rozdělané práci?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Potřebujete právě teď vymalovat?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník odvedl nekvalitní práci a možnost reklamace je v nedohlednu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Chcete zrekonstruovat bytové jádro?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      
Stavební pohotovost

Malířské práce v Praze a okolí

Vymalovat celý byt, natáhnout nové omítky nebo izolovat skvrny po proteklé vodě rozhodně nejsou práce na jeden večer. Netrapte se a nechte malířské práce na Stavební pohotovosti. Veškeré malířské práce zvládneme rychle, kvalitně a hlavně čistě.

Malíř profesionál?

Starší dáma jménem Milena si přála vymalovat obývací pokoj a předsíň. U kamarádky viděla ozdobnou vnitřní omítku a barevné stropy, takže poprosila známého malíře, aby jí pomohl.

„Když pominu to, že dvakrát nepřišel, tak mě hlavně udivilo, že předchozí výmalbu nechal tak. Nechtěla jsem se do toho míchat, ale myslela jsem, že se tak staré malby musí seškrábat. No, nakonec to vymaloval, vypadalo to pěkně. Ale teď… stěny jsou sice docela v pořádku, ale strop se začal celý loupat. Malíř tvrdí, že za to nemůže, účtenku nemám, takže mám smůlu!“

Nechcete, aby vám po malování zůstala prázdná peněženka a oči pro pláč? Zavolejte Stavební pohotovost a buďte bez starostí!

Profesionální malířské práce

Nabízíme profesionální malířské práce v Praze a okolí. Naši malíři pokojů zvládnou pečlivé vymalování velkých i malých prostor včetně škrábání předchozích maleb, nové omítky i ozdobné lišty. Navíc vám rádi poradí s výběrem vhodného odstínu barvy pro váš interiér i exteriér.

Jaké malířské práce vám můžeme nabídnout?

Malování rychle a čistě

Dopřejte si tentokrát vymalovaný byt rychle, profesionálně a kvalitně. Zavolejte Stavební pohotovost a nechte naše malíře pracovat za vás!

Pokud potřebujete jakoukoliv z malířských prací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!Formular


Pro rychlejší spojení s Vámi uveďte telefonní číslo.
Prosím uveďte místo stavby (rekonstrukce).
© 2008 - 2010 STAVEBNÍ PRÁCE EXPRES – MY JSME PŘIPRAVENI!
Doporučujeme: Domy, byty | Stavebniny | Stavební firma, developerské projekty | Stavebniny | Stavba domu od A do Z | E-parkety - dřevěné polahy
E-stavebniny - online stavebniny | bazény, zastřešení | Stěhování Praha
Doporučení: Veterinární pohotovost Plzeň RPVET zaměřená především na problematiku medicíny zvířat v zájmových chovech (malá zvířata).