»»  Potřebujete upravit zahradu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Spadl Vám plot a musíte jej rychle opravit?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník se nevrátil k rozdělané práci?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Potřebujete právě teď vymalovat?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník odvedl nekvalitní práci a možnost reklamace je v nedohlednu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Chcete zrekonstruovat bytové jádro?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      
Stavební pohotovost

Rekonstrukce bytu Praha

Nechcete po práci řešit pracné shánění elektrikáře, instalatéra, omítkáře a zedníků? Bojíte se zajišťovat kompletní rekonstrukci bytu svépomocí nebo prostě jen chcete za své peníze dobře odvedenou práci? Spolehněte se na Stavební pohotovost! Vždyť přece jedině v precizně zrekonstruovaném bytě se můžete cítit skutečně doma.

Rekonstrukce bytu jak ji (ne)znáte

Jedna obyčejná rodina z pražského paneláku si našetřila na rekonstrukci bytového jádra. Starou umakartovou koupelnu s malinkým umyvadlem měla nahradit krásná a nová s rohovou vanou a podlahovým topením. Alespoň v představách majitelů, jak nám popsal pan Aleš:

„Problémy byly hned od začátku. Jednou nemohli zedníci, jednou elektrikář. Skluz pak parta zedníků doháněla po nocích a naštvaní sousedi si u nás podávali dveře. Nakonec nám obklady a dlažbu o víkendu ne zrovna ukázkově položil instalatér a odpadávající kachlíky lepím ještě teď.“

Nebaví vás nahánění řemeslníků a neustálé kontrolování práce? Na rekonstrukci bytu raději zavolejte Stavební pohotovost a buďte bez starostí!

Kompletní rekonstrukce bytu

Poskytujeme kompletní služby v oblasti rekonstrukcí bytových jader, koupelen, kuchyní i celých bytů. Se Stavební pohotovostí pro vás bude pracovat tým zkušených a pečlivých řemeslníků pod dohledem vyškoleného odborníka. Samozřejmostí je bezplatné zaměření a zpracování cenové nabídky. A navíc – svou práci odvedeme včas a po nocích necháme vás i vaše sousedy v klidu spát.

Co zahrnuje rekonstrukce bytu?

Rekonstrukce jádra i kuchyně

Nenechávejte rekonstrukci jádra nebo kuchyně na amatérech! Stavební pohotovost vyřeší veškeré rekonstrukce bytů v Praze a okolí rychle, čistě a 100% profesionálně.

Pokud potřebujete rekonstrukci bytu, koupelny nebo kuchyně, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám bezplatně zpracujeme cenovou nabídku včetně konzultace a zaměření.Formular


Pro rychlejší spojení s Vámi uveďte telefonní číslo.
Prosím uveďte místo stavby (rekonstrukce).
© 2008 - 2010 STAVEBNÍ PRÁCE EXPRES – MY JSME PŘIPRAVENI!
Doporučujeme: Domy, byty | Stavebniny | Stavební firma, developerské projekty | Stavebniny | Stavba domu od A do Z | E-parkety - dřevěné polahy
E-stavebniny - online stavebniny | bazény, zastřešení | Stěhování Praha
Doporučení: V nabídce pro vás vždy možnost výběru pro každého - to je pronájem bytů Chrudim od realitní kanceláře Remax.