»»  Potřebujete upravit zahradu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Spadl Vám plot a musíte jej rychle opravit?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník se nevrátil k rozdělané práci?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Potřebujete právě teď vymalovat?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Řemeslník odvedl nekvalitní práci a možnost reklamace je v nedohlednu?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      »»  Chcete zrekonstruovat bytové jádro?    Zavolejte Stavební pohotovost!  ««      
Stavební pohotovost

Venkovní a vnitřní omítky

Venkovní a vnitřní omítky patří k těm součástem stavby, po kterých celý dům nebo byt nejvíce „prokoukne“. Na nový nebo opravený domek se svítící omítkou je krásný pohled. Jak se ale vyhnout nekvalitní práci nebo předraženým amatérům? Svěřte své nové omítky profesionálním omítkářům ze Stavební pohotovosti!

Trable s novostavbou

Pan Franta spolu se svým dospělým synem a zetěm postavili dům. Protože byli zruční, a navíc stavěli z pórobetonových tvárnic, práce jim šla od ruky. Pan Franta se už viděl, jak sedí u dobré kávy v novém domě, takže rychle nahodili omítky a pustili se do vnitřních úprav. Po nastěhování ale přišly problémy.

„S domem jsem byl spokojený. Jen ty omítky! Asi jsem na to zapomněl, nebo to vůbec nevěděl, to už nevím. Každopádně po pár týdnech se v omítce objevily prasklinky, které se pořád rozšiřují. Prostě jsme na tvárnice nedali perlinku a omítky teď budou dál praskat. Nezbývá, než omítky udělat celé znovu.“

Chcete se vyvarovat nepříjemných překvapení? Zavolejte Stavební pohotovost a buďte bez starostí!

Profesionální venkovní i vnitřní omítky

Nabízíme profesionální omítkářské práce v Praze a okolí. K realizaci venkovních i vnitřních omítek používáme výhradně vlastní omítací a dopravní techniku. Díky tomu můžeme 100% ručit za kvalitu odvedené práce. Navíc vlastníme stroj na stěrky typu airless a k broušení používáme „žirafu“ s odsáváním prachu.

Jaké omítkářské služby nabízíme?

Venkovní i vnitřní omítky rychle a kvalitně

Nepokoušejte se nahazovat omítky svépomocí a svěřte veškeré práce profesionálům. Zavolejte Stavební pohotovost a nechte naše omítkáře vše vyřešit za vás!

Pokud potřebujete zkušené a spolehlivé omítkáře, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!Formular


Pro rychlejší spojení s Vámi uveďte telefonní číslo.
Prosím uveďte místo stavby (rekonstrukce).
© 2008 - 2010 STAVEBNÍ PRÁCE EXPRES – MY JSME PŘIPRAVENI!
Doporučujeme: Domy, byty | Stavebniny | Stavební firma, developerské projekty | Stavebniny | Stavba domu od A do Z | E-parkety - dřevěné polahy
E-stavebniny - online stavebniny | bazény, zastřešení | Stěhování Praha
Doporučení: Veterinární pohotovost Plzeň RPVET zaměřená především na problematiku medicíny zvířat v zájmových chovech (malá zvířata).